BLOG

​Projektantka torebek - zawód czy pasja? - wywiad

Od zawsze miałam bzika na punkcie torebek. Miałam ich niezliczone ilości  i specjalnie dla niech przeznaczone miejsce w domu. Stałam się prawdziwym heavy-userem.  W pewnym momencie jednak uświadomiłam sobie, że te piękne torebki mogłyby być nieco bardziej funkcjonalne. 

Przeczytaj więcej


​Torebki robione ręcznie a produkowane masowo – czy widać różnicę?

Torebka to atrybut każdej kobiety i jednocześnie nieodłączny element większości stylizacji. Konieczną cechą jest funkcjonalność torebki, ale nie mniej ważny jest design oraz jakość wykonania. Przyjrzyjmy się więc, czy istnieje różnica między torebkami wykonywanymi ręcznie, a tymi produkowanymi masowo?

Przeczytaj więcej


Torba listonoszka w kolorach jesieni. Wybierz model dla siebie.

Mała listonoszka to torebka, która świetnie sprawdza się jako dodatek do wielu stylizacji. Utrzymana w prostym i klasycznym kroju, będzie doskonałym uzupełnieniem codziennego ubioru. Dzisiaj przyglądamy się listonoszkom w kolorach jesieni.

Przeczytaj więcej


Plecak z frędzlami – wybieramy najciekawsze modele tego sezonu.

Frędzle to mocny trend, który nie opuszcza nas od kilku sezonów.
Na światowych wybiegach możemy go oglądać w zestawieniu z najbardziej uniwersalnym dodatkiem, jakim jest plecak – to idealne uzupełnienie stylizacji na każdą okazję! Dzisiaj wybieramy najciekawsze  modele plecaków z frędzlami.

Przeczytaj więcej


Torebki skórzane – jak o nie dbać, aby długo wyglądały jak nowe

Jeżeli na bieżąco śledzisz najnowsze treny, to na pewno wiesz, że projektanci uwielbiają powracać do stylizacji modnych lata lub nawet dekady temu. Moda ta nie omija też torebek. Pewnie zauważyłaś, że obecnie coraz większą popularnością cieszą się modele torebek, które były fancy kilka sezonów wstecz.

 
Przeczytaj więcej


Torebka typu worek, jak ją wykorzystać na różne okazje?

Szukasz torebki, która będzie świetnie wyglądać, pomieści masę potrzebnych kobiecie drobiazgów i będzie na tyle uniwersalna, by nosić ją na różne okazje? Odpowiedź jest prosta – torba typu worek!

Przeczytaj więcej


Torebki MILATE w magazynie VIVA!

Nasze torebki pojawiły się w popularnym magazynie VIVA numerze 14 z 14 lipca 2016r.

Przeczytaj więcej