Blog

Dlaczego torebka jest doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety?

Pytanie zadane w tytule naszego dzisiejszego artykułu można skwitować szybkim „a dlaczego nie?”. Torebka jako pomysł na prezent dobrze się sprawdzi, bo kolejna zawsze się przyda w garderobie. Ta informacja jest wyjątkowo ważna w okresie, w którym aktualnie się znajdujemy, czyli w czasie przedświątecznego szaleństwa zakupowego, gdy każdy pomysł na trafiony prezent jest bezcenny.

Przeczytaj więcej

Dlaczego warto kupować torebki przez Internet?

To że zawsze jest dobry czas na kupienie nowej torebki to sprawa oczywista i niepodlegająca dyskusji. ???? Ale dlaczego warto dokonać takiego zakupu przez Internet? Przekonajmy się!

Przeczytaj więcej

Torebka pod kolor butów? Obalamy mity!

Zasada o wybieraniu torebki pod kolor butów jest stara jak świat i dobrze znana każdej kobiecie. Zwolennicy minimalizmu i klasycznych rozwiązań na pewno wybierają właśnie takie połączenie – idealnie pasujące do siebie kolorystycznie. Jednak czy moda nie jest po to, żeby nie traktować jej aż tak poważnie? Może warto się nią od czasu zabawić i postawić na mniej oczywiste wybory?

Przeczytaj więcej

Torebka do trampek – jaką wybrać, aby stworzyć idealny duet?

Nareszcie mamy lato w pełni! Od razu bardziej chce się wychodzić z domu, spotkać ze znajomymi, spacerować, odwiedzać nowe miejsca. Gdy pogoda sprzyja, chętniej zakładamy lżejsze ubrania, zwiewne spódnice, szorty, a całość stylizacji idealnie uzupełniają trampki. Jaką torebkę wybrać, żeby stworzyć duet idealny z takim modelem butów? Poniżej kilka pomysłów i inspiracji!

Przeczytaj więcej

Kiedy potrzeba więcej miejsca… Torebki, w których – poza niezbędnym telefonem i kluczami - pomieścisz wiele więcej.

Większość kobiet zna ten problem: zawsze jest za mało par butów, ubrań i miejsca w torebce. Ale nie można przecież zrzucać całej odpowiedzialności, w przypadku pakowania rzeczy, na przesadę kobiet, bo zawsze przyda się notes, w którym będzie można zapisać genialną myśl, szczotka do włosów, parasol (szczególnie z taką wiosną jak obecnie!), chusteczki, akcesoria do makijażu… może się tego trochę uzbierać.

Przeczytaj więcej

Czy tylko kopertówka? Torebki na wielkie wyjścia (komunie, śluby, wesela) – jaki model sprawdzi się najlepiej?

Elegancka gala w pracy podsumowująca ostatni rok, ślub i późniejsze wesele najbliższej przyjaciółki czy komunia chrześniaka, to tylko niektóre z sytuacji, w których każdy z nas postawi na elegancki strój dopasowany do wagi tych chwil.

Przeczytaj więcej

Najmodniejsze trendy na wiosnę od Milate.

Nareszcie jest! Po długim czasu mroku i zimna wreszcie nadeszła długo wyczekiwana przez wszystkich wiosna. Pora roku, w której świat odradza się do życia, zdecydowanie sprzyja też porządkom i odświeżeniu swojej garderoby.

Przeczytaj więcej

Dlaczego warto zapłacić więcej za torebkę skórzaną? (o ponadczasowości skóry naturalnej)

Obecne czasy rozpieszczają klienta. Mnogość wyboru produktów, wielu różnych producentów oraz wysoka konkurencyjność na rynku przekładają się na bardzo atrakcyjne ceny oraz częste promocje, które mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby nowych klientów. Nic więc dziwnego, że pojawia się duża liczba „łowców promocji”, którzy tylko czekają na to, aż konkretny produkt pojawi się w obniżonej cenie.

Przeczytaj więcej