Blog

Dlaczego warto zapłacić więcej za torebkę skórzaną? (o ponadczasowości skóry naturalnej)

Obecne czasy rozpieszczają klienta. Mnogość wyboru produktów, wielu różnych producentów oraz wysoka konkurencyjność na rynku przekładają się na bardzo atrakcyjne ceny oraz częste promocje, które mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby nowych klientów. Nic więc dziwnego, że pojawia się duża liczba „łowców promocji”, którzy tylko czekają na to, aż konkretny produkt pojawi się w obniżonej cenie.

Przeczytaj więcej

Czy warto wybierać polskie marki torebek zamiast zagranicznych?

„Dobre, bo polskie!” Dlaczego właściwie nie wyjść z takiego założenia? Zwłaszcza, że w ostatnich latach można zaobserwować stale rosnący trend wspierania polskich marek i kupowania produktów polskiego pochodzenia.

Przeczytaj więcej

Torebki w kształcie półksiężyca – też je mamy! Przegląd nowych modeli

Na mnogość wzorów, kolorów i materiałów, z których wykonane są torebki, na pewno nie można narzekać. Dzięki szerokim możliwościom wyboru można dobrać idealną torebkę na każdą okazję i cieszyć oko różnymi modelami. 

Przeczytaj więcej

Sposoby noszenia torebek – sprawdź czy znasz wszystkie

Pokaż mi swoją torebkę, a powiem Ci kim jesteś;) Tak można w skrócie przedstawić funkcję, jaką w świecie mody pełni ten niezwykle kobiecy dodatek. To przede wszystkim praktyczne uzupełnienie, ale również ozdoba każdej stylizacji. Nie tylko torebka wyraża Twoją osobowość, ale także sposób jej noszenia.

Przeczytaj więcej

Jakie torby dla mężczyzny – przegląd oferty Milate

Torba to obowiązkowy element nie tylko damskiej garderoby. Coraz częściej stanowi ona nieodłączny akcent w męskiej stylizacji. Ten niezwykle praktyczny dodatek cieszy się coraz większym uznaniem wśród mężczyzn, którzy dostrzegają jego wygodę i funkcjonalność.

Przeczytaj więcej

Torebka do pracy – na co zwrócić uwagę przy zakupie

Sezon urlopowy już za nami, warto więc przygotować szafę na jesienne wyjścia do pracy i nie tylko. Jak wiadomo, podstawę każdej kobiecej garderoby stanowią dodatki i akcesoria. Oferta marki Milate to doskonała propozycja dla bizneswoman i kobiet aktywnych zawodowo.

Przeczytaj więcej

Torba mała – na udane wieczory i romantyczne kolacje

Torba listonoszka mała

My kobiety uwielbiamy pięknie wyglądać i czuć się komfortowo. Wybierając dodatki, takie jak torebka, często kierujemy się nie tylko estetyką, ale również wygodą. Na co dzień wybieramy torebki, które można swobodnie założyć przez ramię, a jednocześnie pomieścić w nich niezbędne przedmioty.

Przeczytaj więcej

Czarna torebka z frędzlami – klasyczna czarna na wiele okazji

Czarna torebka z frędzlami

Frędzle to motyw, który nigdy nie wychodzi z mody. W zależności od sezonu pojawia się on na sukienkach i spódnicach, innym razem jest ozdobą okryć wierzchnich, a nawet butów. Obecnie frędzle można dostrzec także w kolekcjach damskiej biżuterii, np. w kolczykach lub naszyjnikach. Jednak dodatek w postaci torebki z frędzlami to element ponadczasowy!

Przeczytaj więcej