Czy tylko kopertówka? Torebki na wielkie wyjścia (komunie, śluby, wesela) – jaki model sprawdzi się najlepiej?

Elegancka gala w pracy podsumowująca ostatni rok, ślub i późniejsze wesele najbliższej przyjaciółki czy komunia chrześniaka, to tylko niektóre z sytuacji, w których każdy z nas postawi na elegancki strój dopasowany do wagi tych chwil. Wiosna to czas, gdy okazji do świętowania jest naturalnie więcej – to właśnie wiosną i latem odbywa się najwięcej przyjęć ślubnych, na których każda kobieta chce zadać szyku. Dobra, sukienka już wybrana, buty do niej dopasowane, makijaż, pomysł na fryzurę też jest… ale co z torebką? Czy w takich sytuacjach sprawdzi się tylko kopertówka? Przekonajmy się!

Nie można nie zgodzić się z tym, że jednym z pierwszych rodzajów torebek, który przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o większym wyjściu, jest właśnie kopertówka. Ten elegancki rodzaj niezbyt dużej torebki jest bardzo szykowny i odpowiedni do większości odświętnych sytuacji, ale jednocześnie jest w stanie pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Idealnym przykładem takiej torebki jest nasz model Mama Croco, która, po uprzednim odpięciu od niej paska, staje się bardzo elegancką kopertówką.

Na szczęście żyjemy w bardzo elastycznych czasach, w których nie istnieje tylko jedyny, „słuszny” model torebki, z którą należy wybrać się na odświętne wyjście. Rodzinne uroczystości coraz częściej przybierają luźny charakter. Od przesadnej elegancji odchodzi się również w przypadku ślubów, ponieważ coraz częściej spotyka się z organizowaniem ślubów plenerowych i późniejszego przyjęcia w bardziej sielskiej atmosferze, np. w specjalnie przygotowanej do tego stodole czy ogrodzie. W takich sytuacjach można pozwolić sobie na więcej luzu i wybrać równie elegancką torebkę, która będzie pasować również do codziennych stylizacji – tutaj idealnym przykładem jest nasza torebka Half Moon.

Nikt nie powiedział, że na wielkie wyjścia nadają się tylko małe torebki. W przypadku, gdy potrzebujemy więcej miejsca na przechowanie różnych rzeczy, równie dobrze można zdecydować się na torebkę trochę większych rozmiarów jak np. elegancką propozycję torebki typu worek, czyli nasz model Bolsa Big. Ta torebka wykonana jest ze skóry najwyższej jakości, dzięki czemu prezentuje się bardzo szykownie i odświętnie, a jednocześnie jest pojemna.

Wyjątkowe uroczystości w naszym życiu wymagają specjalnej oprawy, więc naturalnym jest, że elegancki strój potrzebuje dopełnienia w postaci odświętnej torebki. Chociaż to jedno z pierwszych skojarzeń, nie uważamy, że jedynym synonimem eleganckiej torebki jest kopertówka. Tak naprawdę wszystko zależy od sytuacji, miejsca wydarzenia, jego całego otoczenia oraz przede wszystkim od tego, w czym czujemy się najlepiej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl