​Torebki robione ręcznie a produkowane masowo – czy widać różnicę?
10.jpg

Torebka to atrybut każdej kobiety i jednocześnie nieodłączny element większości stylizacji. Konieczną cechą jest funkcjonalność torebki, ale nie mniej ważny jest design oraz jakość wykonania. Przyjrzyjmy się więc, czy istnieje różnica między torebkami wykonywanymi ręcznie, a tymi produkowanymi masowo?

Popularne sieciówki posiadają w swojej ofercie modele inspirowane kolekcjami wielkich domów mody. Decydując się na zakup torebki w takim sklepie mamy gwarancję, że pozostajemy w aktualnie panujących trendach, niestety pewność co do jakości takiego produktu jest o wiele mniejsza. Torebki te produkowane są w masowych ilościach i trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Przy tak ogromnej produkcji nie ma miejsca na dbałość o detale. Często również można poddać w wątpliwość trwałość materiału, z którego zostały wykonane.

Alternatywą dla masowej produkcji torebek są te ręcznie robione, których wyprodukowanie zajmuje znacznie więcej czasu. Podczas ręcznego szycia rzemieślnicy pochylają się nad najdrobniejszymi szczegółami i dbają o wykończenie każdego elementu. Staranność i wieloletni warsztat pracy to znaki rozpoznawcze znanych marek, takich jak: Dior, Chanel, Fendi czy Salvatore Ferragamo. Decydując się na ręcznie wykonaną torbę, otrzymujemy gwarancję na długie lata. Możemy mieć również pewność, że nie miniemy podczas spaceru kilkunastu kobiet posiadających identyczny model torebki, co pozwoli nam zachować oryginalność. Jest to oczywiście znacznie większy koszt niż w przypadku torebki pochodzącej z masowej produkcji, dlatego warto wybrać model o prostej i uniwersalnej formie, abyśmy mogły cieszyć się nią nie tylko podczas szczególnych okazji.

W dzisiejszym świecie dodatki to także - w pewnym stopniu - manifest każdej kobiety. Coraz więcej z nas chce być postrzegane jako niezależne, pewne siebie i spełnione –  ten, mogłoby się wydawać, mały szczegół może nam w tym tylko pomóc. Skórzana torba, wykonana ręcznie prezentuje się niezwykle szykownie w towarzystwie każdego outfitu. Klasyczny model w kolorze czarnym, szarym lub nude może być tłem dla nawet najbardziej ekstrawaganckiej stylizacji. Warto pamiętać, że klasyczny model torebki, wykonanej ręcznie z najlepszej jakości materiału jest inwestycją długoterminową.

Przedstawiamy ponadczasowe modele torebek, wykonane ręcznie z materiałów najwyżśzej próby – modele unikatowe, którymi będziesz mogła cieszyć się dłużej.

Przykłady:

Duży, klasyczny czarny kufer czy shopper

 (źródło: www.victoriabeckham.com) 

lub

(źródło: www.fendi.com) style="text-align: justify;"> 

Jak nosić:

 (źródło: www.tumblr.com)

  (źródło: www.tumblr.com)

Torebka typu shopper z kolekcji Milate:

Mała listonoszka przez ramię

(źródło: www.chloe.com)

lub

 (źródło: www.demandware.edgesuite.com) 

Jak nosić:

(źródło: www.tumblr.com)
 (źródło: www.tumblr.com)
 (źródło: www.tumblr.com)

Torebka listonoszka z kolekcji Milate:

 

Ponadczasowa kopertówka

 (źródło: www.eddieborgo.com) 

 (źródło:

www.edie-parker.com) 

style="text-align: justify;"> (źródło:

www.world.coach.com) 

style="text-align: justify;">Jak nosić:

 (źródło: 

www.tumblr.com)

style="text-align: justify;"> (źródło: 

www.tumblr.com)

style="text-align: justify;"> (źródło: 

www.tumblr.com)

style="text-align: justify;"> (źródło: 

www.tumblr.com)

style="text-align: justify;">Kopertówka z kolekcji Milate: 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl