BLOG

Jak dobrać odpowiednią torebkę do imprezowej stylizacji? Doradzamy na przykładach.

Karnawałowa domówka lub impreza w klubie to jedne z tych okazji, kiedy śmiało możesz wyjąć z szafy bogato zdobioną sukienkę lub kombinezon z odkrytymi plecami. Każda z nas uwielbia czuć się kobieco i szykownie, więc warto wykorzystać okres karnawału i poddać się modowej wyobraźni. Tym razem wiesz, „co na siebie włożyć?” Dobierz więc dodatki, które stworzą spójną całość!

Przeczytaj więcej


Czy torebka skórzana to dobry prezent pod choinkę? Jak dobrać model do osoby? Polecamy torebki ręcznie robione!

Grudzień kojarzy nam się z porą intensywnych przygotowań do świąt i często pospiesznym szukaniem prezentów pod choinkę. Ten magiczny czas jest idealną okazją do tego, aby podarować bliskiej osobie szczególny prezent, który sprawi wiele radości, ale także będzie przypomniał o nas przez kolejne dni, miesiące, lata.

Przeczytaj więcej


Zwierzęce printy na torebkach – jak wybrać i nosić modne wzory?

Wężowa skóra, cętki i inne motywy zwierzęce to wzory, które są obecne w modzie już od kilkunastu sezonów. Z biegiem czasu cieszyły się mniejszą lub większą popularnością, jednak nigdy nie były narażone na obojętność. Zwierzęce wzory nie muszą kojarzyć się z modą lat 90., na co otrzymujemy potwierdzenie w najnowszych trendach.

Przeczytaj więcej


​Projektantka torebek - zawód czy pasja? - wywiad

Od zawsze miałam bzika na punkcie torebek. Miałam ich niezliczone ilości  i specjalnie dla niech przeznaczone miejsce w domu. Stałam się prawdziwym heavy-userem.  W pewnym momencie jednak uświadomiłam sobie, że te piękne torebki mogłyby być nieco bardziej funkcjonalne. 

Przeczytaj więcej


​Torebki robione ręcznie a produkowane masowo – czy widać różnicę?

Torebka to atrybut każdej kobiety i jednocześnie nieodłączny element większości stylizacji. Konieczną cechą jest funkcjonalność torebki, ale nie mniej ważny jest design oraz jakość wykonania. Przyjrzyjmy się więc, czy istnieje różnica między torebkami wykonywanymi ręcznie, a tymi produkowanymi masowo?

Przeczytaj więcej


Torba listonoszka w kolorach jesieni. Wybierz model dla siebie.

Mała listonoszka to torebka, która świetnie sprawdza się jako dodatek do wielu stylizacji. Utrzymana w prostym i klasycznym kroju, będzie doskonałym uzupełnieniem codziennego ubioru. Dzisiaj przyglądamy się listonoszkom w kolorach jesieni.

Przeczytaj więcej


Plecak z frędzlami – wybieramy najciekawsze modele tego sezonu.

Frędzle to mocny trend, który nie opuszcza nas od kilku sezonów.
Na światowych wybiegach możemy go oglądać w zestawieniu z najbardziej uniwersalnym dodatkiem, jakim jest plecak – to idealne uzupełnienie stylizacji na każdą okazję! Dzisiaj wybieramy najciekawsze  modele plecaków z frędzlami.

Przeczytaj więcej


Torebki skórzane – jak o nie dbać, aby długo wyglądały jak nowe

Jeżeli na bieżąco śledzisz najnowsze treny, to na pewno wiesz, że projektanci uwielbiają powracać do stylizacji modnych lata lub nawet dekady temu. Moda ta nie omija też torebek. Pewnie zauważyłaś, że obecnie coraz większą popularnością cieszą się modele torebek, które były fancy kilka sezonów wstecz.

 
Przeczytaj więcej