O Milate

Ja

Moda była obecna w moim życiu od zawsze. Od kiedy pamiętam z zachwytem śledziłam wielki świat haute couture. Moją uwagę w szczególności przykuwały wszelkie akcesoria. Zależało mi, żeby stworzyć namiastkę tego świata na rodzimym gruncie. Uznałam, że Polki zasługują na to, żeby mieć wybór i nosić się ciekawie, odważnie i modnie. Postanowiłam wykorzystać swoją pasję do stworzenia kilku wzorów torebek i jak się okazało, cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Tak zbudowałam MILATE - markę, która powstała z miłości do mody. Od początku jej istnienia stawiam na 3 wartości: oryginalność, jakość i użyteczność.

Materiały

Do produkcji torebek wykorzystuję najwyżej jakości włoską skórę naturalną. Uwielbiam wybierać nowe wzory, faktury i kolory materiałów. Szczególną uwagę przykładam również do okuć. Pracę nad torebkami powierzam rodzimym rzemieślnikom, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i miłością.

Wy

Torebki MILATE adresuję do kobiet podobnych do mnie – odważnych, lubiących modę, a jednocześnie zapracowanych, dla których torebka to ważny element codziennej stylizacji. Modele dostępne w sklepie online są robione w kilkudziesięciu sztukach i są to modele najpopularniejsze. Dla kobiet, które szczególnie cenią sobie niepowtarzalność oferujemy usługę szycia torebki. W ten sposób powstają torebki unikatowe, pasujące do swoich właścicielek, które są z nimi przez lata.

Zapraszam Was do mojego świata

Anna Wowkonowicz – projektantka marki MILATE